Oryginalne i zamienne części Honda, części Mazda, części Toyota, części Nissan, części Mitsubishi i wiele innych – mamy stały dostęp dosłownie do każdego podzespołu aut japońskich marek. W odpowiedzi na potrzeby Klientów systematycznie poszerzamy ofertę produktową.

Korzystamy z pewnych, sprawdzonych na przestrzeni lat źródeł, dlatego też oferowane przez nasz sklep motoryzacyjny części do samochodów japońskich to niezawodność i pewna jakość, a co za tym idzie – nasza najlepsza wizytówka. Współpracujemy z niezależnymi warsztatami samochodowymi oraz autoryzowanymi stacjami obsługi, m. in. Toyota, Nissan, Mazda, Honda, Mitsubishi, Suzuki, Lexus. Na wszystkie podzespoły udzielamy gwarancji zgodnie z przepisami prawa.

 

Polecamy w szczególności:

punktor części Honda,
punktor części Mazda,
punktor części Toy­ota,
punktor części Nis­san,
punktor części Mitsubishi,
punktor części Lexus,

 

punktor części Infiniti,
punktor części Acura,
punktor części Suzuki,
punktor części Dai­hatsu,
punktor części Subaru,
punktor części Isuzu.

foto_oferta

 

 W naszej ofercie znajdziesz też części do samochodów koreańskich.

SEPARATOR

 

Dlaczego proponujemy oryginalne części Honda, Mazda, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Lexus, itd.?

Od dłuższego już czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania wśród właścicieli samochodów oryginałami lub zamiennikami sprawdzonych firm. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przemawiają za tym mocne argumenty. Po pierwsze nie ma szans, że część oryginalna nie będzie pasowała do danego modelu auta. Po drugie – wielu właścicieli aut przekonało się, że tańsze zamienniki lub elementy używane tańszymi są tylko z pozoru. Z reguły to, co tańsze, okazuje się po prostu gorsze. Lepiej zainwestować raz, ale w pewne, wysokiej jakości części Honda, Toyota, Mazda, Nissan, Mitsubishi itd., bo dzięki nim można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też nerwy i cenny czas, który trzeba poświęcić na każdą wizytę w warsztacie samochodowym.

 

Producenci dostępnych u nas części:

 

 

« 1 z 3 »

 

Zobacz naszą pełną ofertę części do samochodów japońskich.