Oryginalne i zamienne części do aut marek japońskich i koreańskich – mamy stały dostęp dosłownie do każdego podzespołu. W odpowiedzi na potrzeby Klientów systematycznie poszerzamy ofertę produktową.

Korzystamy z pewnych, sprawdzonych na przestrzeni lat źródeł, dlatego też oferowane przez nasz sklep motoryzacyjny części do samochodów japońskich to niezawodność i pewna jakość, a co za tym idzie – nasza najlepsza wizytówka. Współpracujemy z niezależnymi warsztatami samochodowymi oraz autoryzowanymi stacjami obsługi. Na wszystkie podzespoły udzielamy gwarancji zgodnie z przepisami prawa.

 

Polecamy w szczególności auto części:

punktor  Honda
punktor  Mazda
punktor  Toy­ota
punktor  Nis­san
punktor  Mitsubishi
punktor  Lexus
punktor  Isuzu

punktor  Infiniti
punktor  Acura
punktor  Suzuki
punktor  Dai­hatsu
punktor  Subaru
punktor  Kia
punktor  Hyundai

 

foto_oferta

 

SEPARATOR

Dlaczego proponujemy części oryginalne i wysokiej jakości zamienniki?

Od dłuższego już czasu można zaobserwować wzrost zainteresowania wśród właścicieli samochodów oryginałami lub zamiennikami sprawdzonych firm. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przemawiają za tym mocne argumenty. Po pierwsze nie ma szans, że część oryginalna nie będzie pasowała do danego modelu auta. Po drugie – wielu właścicieli aut przekonało się, że tańsze zamienniki lub elementy używane tańszymi są tylko z pozoru. Z reguły to, co tańsze, okazuje się po prostu gorsze. Lepiej zainwestować raz, ale w pewne, wysokiej jakości części Honda, Toyota, Mazda, Nissan, Mitsubishi itd., bo dzięki nim można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też nerwy i cenny czas, który trzeba poświęcić na każdą wizytę w warsztacie samochodowym.

 

Producenci dostępnych u nas części:

 

« 3 z 3 »

 

Zobacz naszą pełną ofertę części do samochodów japońskich.